Foto súťaž - novinka !

Pre účastníkov podujatia sme pripravili fotosúťaž o pekné ceny. Hlavné ceny sú pobyt na 3 noci pre dve osoby s raňajkami a 2 dňový pobyt v rekreačnom areály Rybník Modlatín. Počet cien bude závisieť od množstva súťažiacich a množstva kvalitných fotografií. Plánujeme oceniť 15 fotografií v piatich kategóriách: 1. Nočný pretek-E1, 2. Denný pretek -E2, E3 , 3. Liptovská príroda. 4. Orienťák je zábava, 5. LOW 2014. alebo OOW 2013. Základnou podmienkou akceptovania fotky v súťaži je jej vytvorenie počas podujatia LOW 2015. Pre bližšie informácie kliknite na odkaz. Bližšie informácie budú zverejnené tesne pred pretekmi.

View details »

Ubytovanie

Ubytovanie ponúkame u našich partnerov: Exkluzívne ubytovanie priamo v centre pretekov v stredisku Jazierce s wellnessom za zvýhodnenú cenu, alebo v tesnej blízkosti v penzióne pod Sidorovom. Pre nenáročných ponúkame ubytovanie v telocvični. Bližšie informácie budú v propozíciách pretekov.

View details »

Ceny

Ceny pre najlepších vo všetkých kategóriách venovali naši partneri a sú určené pre pretekárov ktorí absolvujú všetky 3 etapy. Víťazi kategórií M,W 21 E získajú pobyt v Pod Sidorovom. Niektoré najsilnejšie veteránske kategórie získajú pobyt v penzióne Pod Sidorovom na 3 noci pre dve osoby s raňajkami (*1) . Partner pretekov venovaj aj vyhliadkový let vrtuľníkom pre dve osoby.

View details »

Štartovné zdarma

Zúčastni sa pretekov LOW 2015 a získaj automaticky štartovné zdarma na najbližšie naše preteky. (*2)

View details »

Tombola

Pre pretekárov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú našich pretekov pripravujeme odmenu za vernosť. Vyberieme pretekárov ktorí získajú ceny bez ohľadu na umiestnenie. Vyberieme spomedzi pretekárov ktorí sa zúčastnili posledných 3 našich pretekoch: LOW 2015, LOW 2014, OOW 2013 a oceníme ich cenami. Hlavná cena je pobyt na 3 noci pre dve osoby s raňajkami v penzióne Pod Sidorovom. (*3).

Nový partner pretekov firma SPORTident venovala ComCard Up /buzola a čip v jednom/. Pri hojnej účasti pretekárov môžeme túto cenu dať aj do tomboly. Už nikdy nezabudnete si zobrať čip na štart ! Pri účasti nad 300 pretekárov, žrebujeme zo všetikých účastníkov.

View details »

Bezplatná registrácia cez mail


Model 4

LOW 2015 Úvod

Pozývame všetkých pretekárov na trojetapové národné rebríčkové  preteky s medzinárodnou účasťou do prekrásneho prostredia na Liptove, ktoré sa nachádza neďaleko minuloročných pretekov LOW 2014. Nové zmapované priestory skrývajú krásne krasové skalné útvary a detailný terén. Jedná sa o najkrajšiu skalnatú travertínovú oblasť v našom regióne. Obsahuje rôzne skalné útvary, jaskyne ako aj tunely (prechody) v skalách. Veríme, že sa zúčastníte v hojnom počte, aby sme mohli pripraviť zaujímavé preteky aj nasledujúci rok. Prajeme vám, aby ste si užili nové zaujímavé terény a trate. Veríme že sa zúčastnite aj našej fotosúťaže o pekné ceny. Najbližšie okolie centra pretekov ponúka zaujímavé miesta na návštevu či fotografovanie do súťaže, okrem pamiatkovej rezervácie UNESCO Vlkolínca, tá je neďaleko centra pretekov je tu mnoho ďalších zaujímavých miest. V blízkom okolí sa oplatí napríklad navštíviť najvyšší vodopád v Nízkych Tatrách a tretí najvyšší na Slovensku - Brankovský vodopád.


Model 5

Ďalšie možnosti Doplnkové aktivity

Región Liptov patrí medzi turistami najnavštevovanejšie regióny. Okrem pretekov máte možnosť navštíviť múzeá, jaskyne, aquaparky a mnohé iné. V tesnej blízkosti je známy a populárny Top Bike park na Slovensku http://www.skipark.sk/sk/Bikepark.

Ďalšie aktivity v regióne sú na stránke http://www.visitliptov.sk/sk/ alebo http://www.visitslovakia.com


Model 6

AQUA - VITAL Park Doplnkové aktivity

Pre všetkých pretekárov ponúkame zvýhodnený vstup 30 % zľavu na dvojhodinový vstup do bazénov do Aqua vital Parku v Lúčkach.

Model 6

Hurricane Factory Po pretekoch si zalietaj!

Počas podujatia LOW 2015 máte možnosť užiť si dokonalý zážitok a zalietať si u nášho partnera za zvýhodnené ceny link .


(*1) Pobytové ceny udelíme iba pri vyššej účasti pretekárov /min.250/ a počte min. traja ľudia v kategórií. (*2) Štartovné zdarma platí pre prvých 100 prihlásených pretekárov na najbližšie naše preteky. Neplatí pre A renkingové a majstrovské preteky. (*3) Platí iba pre účasti min. 250 ľudí v každej etape. Registráciou súhlasíte s uložením údajov do databázy s cieľom informovať Vás o pretekoch ktoré budeme organizovať.  (*4) Pre prvých 100 registrovaných na stránke pretekov a prihlásených so zaplatenám štartovným darček pri prezentácií.